Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł
0 0

Impregnaty i środki piorące

Profesjonalne impregnaty do odzieży

Tradycyjne środki piorące pozostawiają osad przyciągający wodę, który maskuje trwałą hydrofobowość, powodując, iż materiały chłoną wodę i przemakają. Dlatego należy ich unikać przy czyszczeniu odzieży oraz sprzętu wodoodpornego. W tej kategorii oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości impregnatów do odzieży, przeznaczonych do dokładnego oraz bezpiecznego czyszczenia kurtek przeciwdeszczowych, a także okryć z membraną.

Dostępne preparaty do odzieży nie tylko nadają trwałą hydrofobowość, ale również skutecznie odświeżają właściwości oddychające. Zostały specjalnie zaprojektowane i zoptymalizowane dla oddychającej odzieży wodoodpornej, np. kurtek przeciwdeszczowych, również z membraną. Impregnat do odzieży na pojedynczych włóknach pozostawia elastyczną warstwę hydrofobową, przez co pozwala wilgoci przedostać się na zewnątrz. Każdy impregnat do odzieży można łatwo i szybko nanieść zarówno w czasie prania ręcznego, jak i w pralce.

Jakie właściwości posiada impregnat do odzieży?

Prezentowane w tej kategorii impregnaty do odzieży, kurtek przeciwdeszczowych oraz okryć z membraną, są przeznaczone do stosowania zarówno na nowe, jak i używane ubrania. Większość tego typu środków nie zawiera w składzie mydła, dlatego może być bez obaw wykorzystywana do czyszczenia różnego rodzaju produktów.

Impregnat do kurtek przeciwdeszczowych (też z membraną) nie tylko przedłuża okres korzystania z okryć wierzchnich i optymalizuje ich właściwości na świeżym powietrzu, ale także zapewnia zachowanie oryginalnych właściwości wodoodpornych oraz utrzymuje właściwości oddychające. Dzięki temu Twoje przeciwdeszczowe kurtki z membraną zachowają swoją wyjątkowe właściwości przez wiele lat. W odróżnieniu od konwencjonalnych środków piorących, impregnaty do odzieży nie pozostawiają po sobie resztek przyciągających wodę i przyspieszających przemakanie tkanin. Mogą być wykorzystywane również do prania odzieży wyczynowej. Uniwersalne i profesjonalne zastosowanie tych preparatów sprawia, że są one często kupowane przez naszych klientów. Zachęcamy do satysfakcjonujących zakupów i korzystania z rabatów w naszym programie lojalnościowym. W razie pojawienia się pytań lub wątpliwości – zachęcamy do kontaktu, np. poprzez chat online.

Siatka  Lista 

Siatka  Lista