Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł
0 0

Impregnaty i środki piorące

Wysokiej jakości impregnaty do butów

Bezpieczne impregnaty do butów nadają się do czyszczenia wszystkich rodzajów obuwia sportowego oraz turystycznego. W delikatny i skuteczny sposób usuwają zabrudzenia i odświeżają właściwości oddychające, odnawiając przy tym warstwę ochronną DWR.

W asortymencie posiadamy szeroki wybór impregnatów do butów, nadających się do czyszczenia skóry licowej, nubuku, weluru, a także wielu różnego rodzaju materiałów syntetycznych. Każdy dostępny impregnat do butów został opracowany w ten sposób, aby pozostawiać na powierzchni elastyczną warstwę hydrofobową,  zachowując właściwości oddychające obuwia i zapewniać suchość stopom.

Impregnaty do butów na bazie wody

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy nowoczesne impregnaty do butów na bazie wody, które mogą być stosowane zarówno na suche, jak i na mokre materiały. Są nietoksyczne, niepalne, nie wydzielają oparów i nie zawierają szkodliwych związków organicznych. Jest to więc idealne rozwiązanie podczas trudnych warunków, które panują podczas wielu wypraw outdoorowych. Dzięki starannie opracowanemu składowi, każdy dostępny impregnat do butów nie powoduje nadmiernego zmiękczenia tkanin i pozostaje bez wpływ na wygląd zewnętrzny obuwia, znacznie więc wydłuża ich czas użytkowania. Odpowiednia, właściwie dobrana konserwacja nie musi się wiązać z dużymi kosztami, a na pewno jest tańsza niż zakup nowego, profesjonalnego obuwia.

Poza impregnatami do butów w sprayu proponujemy również woski impregnujące, środki piorące i koncentraty, które również mogą być stosowane bezpiecznie do wodoodpornego i oddychającego obuwia. Zapoznaj się z całością naszej kompleksowej oferty i wybierz produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Fachowej porady udzielą Ci także nasi pracownicy. Zapraszamy do zakupów!

Siatka  Lista 

Siatka  Lista