Nie masz produktów w koszyku.

Podsuma: 0,00 zł
0 0

Górskie

Plecaki turystyczne – sklep Mount Everest

Dostępne w ofercie naszego sklepu plecaki górskie to produkty proste, minimalistyczne oraz funkcjonalne, które doskonale sprawdzą się zarówno w czasie krótszych, jak i dłuższych wypraw w góry. W asortymencie posiadamy szeroki wybór plecaków górskich posiadających ergonomiczne aluminiowe ramy, gwarantujące maksimum swobody i zapewniające pełną kontrolę ładunku. Niektóre z nich posiadają praktyczne mocowania na narzędzia, boczne kieszenie i regulowane piersiowe paski, z kolei inne modele plecaków przykuwają uwagę wodoodpornymi pokrowcami i wewnętrznymi kieszeniami typu camelback. Na wyróżnienie zasługują również plecaki górskie z elementami odblaskowymi, dzięki którym można pozostawać widocznym na szlaku nawet po zapadnięciu zmroku. Nasz sklep proponuje przede wszystkim plecaki górskie marki The North Face, które poza funkcjonalnością, gwarantują wieloletnią trwałość i wytrzymałość..

Nie tylko na górskie wyprawy

Plecaki górskie są uniwersalne. Świetnie sprawdzą się podczas wypadów za miasto, szkolnych wycieczek czy kolonii. Ze względu na swoją funkcjonalność są często wybierane przez klientów naszego sklepu internetowego. Niektórzy rodzice kupują tego typu plecaki dla swoich dzieci, do szkoły, dlatego że są znacznie trwalsze od produktów, które oferują np. supermarkety.
Zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z zakupów, ponieważ starannie dobieramy nasz asortyment.

Siatka  Lista 

Siatka  Lista